Početna » ПЕТ СПАРТАНАЦА ШЕСТ МЕДАЉА: УСПЕХ ПАЛАНАЧКИХ КАРАТИСТА НА КВАЛИФИКАЦИЈАМА ЗА ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ!

Одличан наступ и испуњен циљ каратиста Спартанаца 026 из Смедеревске Паланке на Квалификацијама за Првенство Србије за кадете и јуниоре.

Данас на такмичењу у Врњачкој Бањи такмичари тренера Милице Новковић су оправдали реноме и постигли изврсне резултате. Пет Спартанаца, освојило је шест медаља. Четири злата и две бронзе.

Две златне медаље заслужила је Ива Пешић у катама ( А класа и апсолутни ниво). Златна одличја освојили су и Марко Савић у борбама ( до 52 кг) и Анастасија Петковић у катама (Б класа).

Бронзане медаље за трећа места су освојили Светислав Јевремовић у катама (апсолутни ниво) и Владимир Савић у борбама ( до 57 кг).