Početna » ПОБЕДА ФУДБАЛСКИХ КАДЕТА ШУМАДИЈЕ ИЗ АЗАЊЕ!

ПОБЕДА ФУДБАЛСКИХ КАДЕТА ШУМАДИЈЕ ИЗ АЗАЊЕ!

Овог викенда је игра се 3.коло кадетске Подунавске окружне лиге. У Азањи су се састали, домаћа Шумадија и Јединство 1976 из Смедерева. Азањци су победили резултатом 4:2.

Први део сусрета Смедеревци су решили у своју корист. У 16. минуту су повели голом Николе Нишавића, да би после само једног минута Шумадија изједначила голом Луке Павловића.

На одмор се отишло голом предности за Смедеревце, у 23.минуту Андрија Обрадовић је извео слободан ударац и савладао Вељка Ђурђевића.

У наставку, после три минута, Димитрије Ранковић је изједначио резултата, а у 66.минуту Лука Павловић је био стрелац за водјство Шумадије.

Два минута пре краја сусрета коначан исход поставио је Димитрије Ранковић. Изабраници Небојше Јелића тренера голобрадих младића из Азање имају шест освојених бодова и налазе се у горњем делу табеле.

ТЕКСТ И ФОТО: Н. Павловић (Спортски журнал)