Početna » ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: БЕЗ ГОЛОВА У ГОЛОБОКУ, ВЕЛИКИ БОД ЗА РАТАРЦЕ!

ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: БЕЗ ГОЛОВА У ГОЛОБОКУ, ВЕЛИКИ БОД ЗА РАТАРЦЕ!

Четврто коло Подунавске окружне фудбалске лиге било прилично успешно за паланачке клубове, који сасвим добро стоје на првенственој лествици.

Данас је занимљиво било у Голобоку, где су гостовали Кусачани. Добра атмосфера и терен, а недостајали су само голови.

Написали смо да су фудбалери из Ратара хит старта сезоне, а они настављају у истом ритму. И даље су непоражени и донели су велики бод из Раље. Гол за Будућност и поравнање дао је искусни Немања Перић у 81. минуту утакмице.

Бачинац је претрпео пораз на свом стадиону од суводолске Звезде (2:3). Домаћи су повели преко Далибора Живанића, а до полувремена гости изједначују и затим воде. У 60. минуту Бачинац поравнава голом Немање Максимовића. Хладан туш и победа Звезде у 78. минуту.

В. Орашје: Млади борац- САСК из Сараораца 0:1

ТАБЕЛА: 1. Слога 12…2. Победа 10 3. Железничар 10…5. Будућност 8…8. Јасеница 4…12. Бачинац 3 бода.