Početna » ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: ЈАСЕНИЦА НА КРИЛИМА ТАЦКОВИЋА ДО ПРЕОКРЕТА, БОД ЗА РАДНИК, ТРИЈУМФ ПОБЕДЕ

Почео је пролћени део сезоне у Подунавској окружној лиги, а већ премијерни мечеви донели су пуно узбуђења.На Градском стадиону у Смедеревској Паланци две утакмице.

Преподневни термин и принудно домаћинство Кусачана (због радова на свом стадиону). Пораз од појачаних Ракинчана, који су показали одличну игру.

Занимљиво је било и у поподневном дуелу. Фудбалери Јасенице су на полувремену губили (0:2) од Сараорчана, после симултанке и два гола Николе Јовановића. У наставку преокрет у режији сјајног Александра Тацковића (два гола и аситенција). Стрелци су били и Душан Мајсторовић и Јован Велић.

На Колонији подела плена. Милошевци су водили (Бранковић), Радник је поравнао преко Николе Радовановића.

Победа из Голобока је идеално стартовала и преокретом освојила сва три бода у Луњевцу. Домаћин је водио (Живић), а у финишу Лазар Гајић и Александар Ђурђевић доносе велика три бода.

Дерби је припао Радинчанима, који су у Суводолу стигли до гола у 97. минуту. Сада су сами на челу табеле.

Резултати 16. кола:

Смедеревска Паланка: Железничар из Кусатка- Омладинац из Ракинца 0:1 (Лазовић 64)

Смедеревска Паланка: Јасеница 2017- САСК из Сараораца 4:2 (Мајсторовић 47, Тацковић 58,70, Велић 90- Јовановић 14,32)

Смедеревска Паланка: Радник- Слога из Милошевца 1:1 (Н. радовановић 34-Бранковић 24)

Луњевац: Луњевац- Победа из Голобока 1:2 (Живић 27-Гајић 70. Ђурђевић 86)

Суводол: Ц. Звезда- Млади радник из Радинца 1:2 (Живановић 19- Милентијевић 34, Гроздановић 90+7)

Осипаоница: Осипаоница- Борац из Раље 1:1 (Николић 45- Јевтић 79)

Ново Село: Младост- Ударник из Лозовика 2:0 (Стојановић 79, Манасијевић 89)

Удовице: Подунавац-Слога из Лугавчине 0:3 (Јордански 42,73, Марковић 70)

ТАБЕЛА: 1. Млади радник 44 2: Борац 42 3. Јасеница 40…6. Железничар 28…10. Победа 17 11.Радник 14 бодова