Početna » ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: KУСАЧАНИ ПОБЕДОМ ОKОНЧАЛИ ПОЛУСЕЗОНУ!

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: KУСАЧАНИ ПОБЕДОМ ОKОНЧАЛИ ПОЛУСЕЗОНУ!

Јесења сезона у Подунавској окружној фудбалској лиги званично је завршена протеклог викенда, одигравањем заостале утакмице 13. кола.

У Kусатку је домаћи Железничар угостио екипу САСK-а и Сараораца и победио резултатом 2:1.

До тријумфа су Kусачани стигли поготком најбољег стрелца Лазара Ђурића у 90. минуту. Претходно гол за вођство домаћих дао је Немања Гајић у 30. минуту, да би Никола Стојковић изједначио у 78. минуту.

Овом победом Железничар је полусезону завршио на веома добром петом месту са 28 бодова. Испред Kусачана су лидери Млади радник и Борац са по 41 бодом, Јасеница са 37 и Слога са 32 бода.

Пролећни део првенства Подунавске окружне лиге стартоваће 15. марта наредне године.