Početna » ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: КУСАЧАНИ СЛАВИЛИ НА КОЛОНИЈИ, ПОБЕДА ПОБЕДИЛА!

ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: КУСАЧАНИ СЛАВИЛИ НА КОЛОНИЈИ, ПОБЕДА ПОБЕДИЛА!

Првомајски фудбал у Подунавској окружној лиги донео је доста узбуђења. Посебно на стадиону на Колонији, где је виђено шест голова.

Фудбалери Железничара из Кусатка победили су домаћи Радник резултатом 4:2, у веома садржајној утакмици.

Кусачани су боље отворили меч и повели голом младог Огњена Јеленића у 27. минуту. До краја полувремена уследила су два пенала, по један на обе стране.

Прво је са беле тачке поравнао Милош Радовановић у 32. миниту, да би шест минута касније са 11 метара прецизан био и Кусачанин Јован Вићић.

Железничар стиже до два гола предности, поготком најбољег стрелца Лазара Ђурића у 70. минуту. Колонијаши се враћају у игру преко Ивана Ђукића четири минута касније.

Коначних 2:4 поставља још једном Лазар Ђурић, у самом финишу, у 88. минуту утакмице.

У Голобоку је Победа победила. И то у правој голеади против Ракинчана (6:3).

Гости су водили, па је уследило 4 гола домаћих и један гостију до полувремена. Потом, нови гол Омладинца и до краја два у њиховој мрежи.

Стрелци за Голопчане су били Александар Ђурђевић два гола, а по један су дали Филип Јовановић, Милош Марковић, Михајло Ђорђевић и Немања Милосављевић.

Јасеница 2017 сутра дочекује Младост из Новог Села (16.30).