Početna » ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: ПРЕОКРЕТ ЗА ПОБЕДУ ЈАСЕНИЦЕ, УБЕДЉИВ ПОРАЗ РАДНИКА

ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: ПРЕОКРЕТ ЗА ПОБЕДУ ЈАСЕНИЦЕ, УБЕДЉИВ ПОРАЗ РАДНИКА

Данас су одигране прве две утакмице 25. кола Подунавске окружне фудбалске лиге, у којима су наступили клубови из Смедеревске Паланке.

од Паланка данас
0 Коментар

На Градском стадиону фудбалери Јасенице 2017 су остварили нову победу, после преокрета. Победили су веома добру екипу Осипаонце резултатом 2:1.

Гости су повеили у Немање Симића у 28. минуту, али су у наставку паланачки нападачи постигли два поготка.

Најпре је Марко Петронијевић у 53. минуту изједначио, а тријумф Јасеници доноси Александар Ђорђевић у 69. минуту.

Радник са Колоније је убедљиво поражен у Суводолу, где Црвена звезда головима Карића, Живановића два, Петровића и Димитријевића заслужила три нова бода.