Početna » ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА ПОСЛЕ ВЕЛИKЕ БОРБЕ У ПОЖАРЕВЦУ!

ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА ПОСЛЕ ВЕЛИKЕ БОРБЕ У ПОЖАРЕВЦУ!

У једном најинтерсантнијих мечева 2. кола Друге футсал лиге, који је одигран у Пожаревцу, домаћи тим победио је екипу Партенона из Смедеревске Паланке.

Резултат је гласио 6:3 за Пожаревљане, али током целе утакмице виђена је велика борба, изједначена и занимљива.

Партенонци су повели голом Николе Арсића-Херкија, а до полувремена домаћин је поравнао резултат.

У наставку дуела Пожаревац долази до предности од 3:1, али се Паланчани враћају погоцима расположеног Банета Милосављевића (31. и 33. минут).

Ипак, финиш припада пожаревачком саставу, који бележи и други тријумф, док је ово Паланчанима први пораз у сезони.

Вреди напоменути да су Партенону, у односу на претходну утакмицу, недосатала петорица футсалера, који су веома битни за игру, због правила да играч у истом дану не може настпити за клубове у фудбалу и футсалу.

На другој страни Пожаревац се предтавио као изузетно јака, хомгена и уиграна екипа, која спада у сам врх Друге лиге. Паланчани су пружили жесток отпор, али у скраћеном ростеру није могло више.