Предузеће “Србијавоз” а.д. саопштило је да се од 5.24 часова постепено нормализује саобраћај возова за превоз путника.
На сајту тог предузећа “Србијавоз” наводи се да “због техничко – технолошких разлога није могуће одједном успоставити саобраћај свих возова, као и возова из система БГ воз”.
Моле путнике да се преко кол-центра овог предузећа информишу за своје возове.
“Инфраструктура железнице Србије” јуче је “до даљег” обуставила саобраћај свих возова на железничкој мрежи у Србији, наводећи да је реч о дојавама о постављеним експлозивним направама у свим долазним возовима и депоима.
- Отворено прво издање Еката фестивала-Изложба Дамњана и Горгоне и Београдски џез оркестар као савршен почетак
- Златна медаља за Иву Јовић на плесном такмичењу у Панчеву
- ОДБОР УСВОЈИО ИЗВЕШТАЈЕ БИА Подршка агенцији у заштити безбедности државе и председника Србије
- ЕУ Зелена недеља 2026 од 5. до 7. јуна у Србији: Вратимо природи оно што нам даје
- Излет из верске наставе ученика МЕШ “Гоша”





