ПРЕГРШТ МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ У КРУШЕВЦУ

Данас је у Крушевцу у организацији АСЦС и А.К.Крушевац , одржано Првенство АСЦС за млађе пионире/ке У14.
Атлетски клуб Јасеница је представљало 18 такмичара/ки и освојене су 8 медаља у индивидуалној конкуренцији и 2 у штафетама.

Дуња Будимир је најуспешнија такмичарка првенства са златном медаљом на 200 метара,сребрном на 60 метара као и златном у штефети 4×60 мет.
Софија Вучељић је у трци на 60 мет.препоне освојила златну медаљу.
Нина Стајић је у дисциплини бацање вортекса освојила сребрну а у бацању кугле бронзану медаљу.
Лена Билановић је у скоку у вис освојила сребрну медаљу.
Наталија Радисављевић је у трци на 60 мет.препоне освојила сребрну медаљу.
Ива Ћертић је освојила бронзану медаљу у бацању вортекса.
Прва женска екипа у саставу Лена Билановић,Тијана Симић,Милена Михаиловић и Дуња Будимир је освојила прво место у штафети 4×60 мет.
Мушка штафета 4×60 мет. у саставу Павле Вујић,Михаило Михајловић,Петар Ђорђевић и Андреја Радисављевић освојила је сребрну медаљу.