Početna » ПРВИ ТРИЈУМФ ПАРТЕНОНАЦА У ДРУГОЈ ФУТСАЛ ЛИГИ, САВЛАДАН ЈАСТРЕБАЦ СА 4:1

ПРВИ ТРИЈУМФ ПАРТЕНОНАЦА У ДРУГОЈ ФУТСАЛ ЛИГИ, САВЛАДАН ЈАСТРЕБАЦ СА 4:1

Прва победа Партенона у Другој лиги, остварена на крилима сјајних младих играча, тинејџера, који су показали класу и таленат. Одговорно, креативно и борбено су одиграли Аца Тодоровић, Лаза Петровић, Александар Ђорђевић, уз нешто истаријег Стефана Радића. Вреди истаћи и искусније, који су изгарали на паркету.

Гости из Блаца су добро отворили меч, повели, а онда је Партенон држао конце до полувремена и после лепих акција и креација Тодоровића, Радића и Петровића преокренуо резултат.

У наставку гости су имали посед, Паланчани изврсно играли дефанзиву и маркацију, а из контри озбиљно угрозили гол гостију. Питање победника је решено у финишу, Јастребац са играчем-голманом, Паретенон се зналачки брани и из освојених лопти стиже до убедљиве победе.

12. КМФ ЈАСТРЕБАЦ 4 0 1 3 12 20 -8 1
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

Хала: ОШ Вук Kараџић у Паланци. Гледалаца: 200. Судије: Бојан Буројевић (Чачак), Бојан Манигода (Kосјерић), Митар Недељковић (Ариље). Стрелци: 0:1 Миливојевић у 6 1:1 Тодоровић у 14 2:1 Петровић у 19 3:1 Миловановић у 39 4:1 Радић у 40.минуту. Жути картон: Максимовић (Партенон).

ПАРТЕНОН: ЛАЗОВИЋ, ТУФЕГЏИЋ, МАKСИМОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ТОДОРОВИЋ, Нађ, Николић, Јовановић, Спасојевић, Радић, Миловановић, Петровић.

ЈАСТРЕБАЦ: ЋИРKОВИЋ, ВУKАЈЛОВИЋ, ПАВЛОВИЋ, ВУЛЕТИЋ, ЛАПЧЕВИЋ, Павловић, Планиничић, Миливојевић, Ћалина, Савић, Игњатовић, Николић, Ђорђевић, Благојевић.