Početna » РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА УТАКМИЦА 11. КОЛА ПОДУНАВСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА УТАКМИЦА 11. КОЛА ПОДУНАВСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

Овог викенда су одигране и утакмице 11. кола Подунавске окружне лиге. Од паланачких клубова само је Јасеница остварила победу.

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 11. KОЛО ЈАСЕНИЦА – МЛАДИ БОРАЦ 7:1

Градски стадион у Паланци. Гледеалаца: 150. Судија: Стефан Николић (Смедерево). Стрелци: 1:0 Ђорђевић у 8 2:0 Гајић у 31 3:0 Гајић у 45 4:0 Гајић у 49 4:1 Ђурић у 51 5:1 Гајић у 67 6:1 Гајић у 71 7:1 Тодоровић у 77.минуту.

ЈАСЕНИЦА: Радојковић (Матејић), Јешић (Петковић), Максимовић, Талијан, Мишић, Маричић, Јовановић (Петровић), Kузмановић, Гајић, Ђорђевић (Марић), Тодоровић . тренер: Ненад Ђерић

МЛАДИ БОРАЦ: Марјановић, Перић, Маринковић, Првуловић, Ђурић, илић, Павловић, Лекић, Симоновић, Миљковић, Андрејић. Тренер: Марко Танасковић

МЛАДОСТ 1948 (ДОЊА ЛИВАДИЦА)- РАДНИK (С. ПАЛАНKА) 5:1

Стадион у Доњој Ливадици. Гледалаца: 100. Судија: (Милош Денић (Смедерево). Стрелци: 1:0 Јовановић у 10 (из пенала) 1:1 Орловић у 21(из пенала) 2:1 Јовановић у 30 (из пенала) 3:1 Гостиљац у 35 4:1 Станишић у 53 5:1 Јовановић у 67.минуту . Жути картони: Величковић, Гостиљац (Младост), Алексић, Ни. Радовановић (Радник)

МЛАДОСТ: Мићовић, Страињевић, Нађеновић, Ђорђевић, Здравић, Величковић, Јовановић (Матић), Станишић, Марицановић, Гостиљац, Миланов. Тренер: Братислав Живановић

РАДНИK: Матић, Николић, Бркић (Радојковић), Нађ (М. Радовановић), Орловић, Танасковић, Не. Радовановић (А. Ђурђевић), Златковић, В. Ђурђевић, Алексић, Ни. Радовановић. Тренер: Срђан Ђурђевић