СЈАЈАН УСПЕХ АТЛЕТИЧАРА ЕЛИТА НА ЗИМСКОМ КУПУ СРБИЈЕ

Златна деца Атлетског клуба Елит, које тренира Ненад Милинковић, остварују завидне резултате у краљици спортова.На Зимском бацачком купу Србије који је одржан 28.03.2021 године, женска екипа у саставу Тамара Живојиновић, Лара Петковић, Анђела Радовановић, Невена Пауновић, Анастасија Милосављевић, Миљана Спасић и Ангелина Стојановић освојиле су прво место и пехар Српског Атлетског савеза.

Мушка екипа у саставу Дамјан Јовановић, МаркоТанасијевић и Павле Митровић је освојила екипно друго место, док је у појединачној конкуренцији Дамјан освојио сребрну медаљу у бацању копља као и Марко Танасијевић у бацању кладива.

Треба напоменути да је женски састав био чак три године млађи од своје конкуренције што чини још већи успех освојеном првом месту.