Сјајни резултати ученика ОШ „Вук Караџић“ на такмичењу из историје

Link kopiran u privremenu memoriju!

Ученици ОШ „Вук Караџић“ остварили су запажене резултате на Општинском такмичењу из историје, одржаном 14. марта 2026. године у ОШ „Радомир Лазић“.

У категорији ученика петог разреда, Вукан Луковић и Вукашин Вељковић освојили су треће место. Међу ученицима седмог разреда, Василије Павловић такође је освојио треће место, док је у конкуренцији осмог разреда Нина Николичић заузела друго место, а Милица Милић треће.

За учешће на такмичењу похваљени су и ученици Растко Васић, Миња Аранђеловић и Мина Минић, који су достојно представљали своју школу.

Ученици који су остварили пласман на окружно такмичење награђени су за свој труд и знање, а честитке су упућене и њиховој наставници историје Зорици Мрши, која их је припремала за такмичење.

БОНУС ВИДЕО:

Tagovi