Početna » (ВИДЕО) СМЕДЕРЕВЦИ НАДИГРАЛИ ПАРТЕНОНЦЕ У КОМШИЈСКОМ ФУТСАЛ ДЕРБИЈУ. Погледајте снимак утакмице

У сјајном амбијенту, пред пуним трибинама хале ОШ Вук Караџић у Смедеревској Паланци, у фер и коректној атмосфери, одигран је комшијски футсал дерби.

од Паланка данас
0 Коментар

ПАРТЕНОН СМЕДЕРЕВО

Гости из Смедерева су потврдили класу и зашто су убедљиво први на табели Друге футсал лиге Србије. Победили су домаћи Партенон резултатом 6:1.

Зналачки су гости кажњавали све грешке и пропусте у игри и поставци Паланчана, постизали голове из транзиције и контри, идеално отворили прво и друго полувреме, били расположенији и спремнији од ривала… И све то донело им је рутински тријумф и мирну завршницу.

На другој страни некомплетни Партенонци, са скраћеном ротацијом, нису могли да парирају полетном лидеру . Уз то примали су голове после изгубљених лопти и основних грешака у додавању, а своје шансе нису користили, промашивши неколико зицера… То лидер не прашта.

Најбољи период игре домаћих био је од средине до краја првог дела, када су смањили вођство ривала, били близу егала, али на оваквим мечевима бројне прилике морате да реализујете… Победник је практично решен после само два минута игре у наставку, правим блиц-кригом у режији изврсних гостију

Лепо футсал вече, пуно гледалиште, навијачи оба тима и демонстрација квалитета Смедерева. Можда је резултат превисок, али Партенон тренутно, без неколико повређених футсалера, није могао да одговори на одлично издање комшија.

Стрелци: 0:1 Урош Николић (7) 0:2 Немања Пауновић (8) 1:2 Марко Марковић (14) 1:3 Урош Николић (21) 1:4 Михајло Јеремић (23) 1:5 Михајло Јеремић (29) 1:6 Немања Пауновић (39)