Početna » ТРИ МЕДАЉЕ ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЕЛИТА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У КРАЉЕВУ

ТРИ МЕДАЉЕ ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЕЛИТА НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ У КРАЉЕВУ

Атлетицчари Елита на Првенству Србије за млађе пионире у Краљеву освојил су 3 медаље. Лука Спасић је остварио и рекорд Централне Србије, бацио је вортеx на даљину од невероватних 70.20 м и освојио је сребрну медаљу, такође је у бацању диска освојио прво место и златну медаљу са даљином од 34.66 м.

Стефан Мишчевић освојио треће место и бронзану медаљу бацивши диск 26.30 м. Нађа Фејзуловић у бацању кугле заузела је високо 5 место уз лични рекорд од 11.46 м и у бацању диска била је 7.Атлетски клуб Елит заузео је по освојеним медаљама високо 5 место од 26 клубова и потврдио је да је клуб од кога увек можемо очекивати одличне резултате уз бачене рекорде.

Тренер Ненад Милинковић и управа клуба је презадовољна успехом наших младих такмичара али и помоћ од Општине Смедеревске Паланке која је помогла финансијски ради одласка на такмичења у 2024 години.