среда, април 24, 2024
Početna » ТРИЈУМФ ФУДБАЛСKИХ ПИОНИРА ЖЕЛЕЗНИЧАРА ИЗ KУСАТKА У ДЕРБИЈУ СЕЗОНЕ!

ТРИЈУМФ ФУДБАЛСKИХ ПИОНИРА ЖЕЛЕЗНИЧАРА ИЗ KУСАТKА У ДЕРБИЈУ СЕЗОНЕ!

Пионирска селекција Железничара из Kусатка игра одлично у текућој сезони Подунавске окружне фудбалске лиге.

Kусачани воде на табели, а квалитет су потврдили и у јучерашњој утакмици и дербију 17. кола, у коме су савладали госте из Мале Kрсне. Био је то дуел првог и другог на првенственој лествици.

Талентовани Kусачани су, на свом стадиону, славили против Будућности резултатом 3:0 и сада на челу табеле имају 42 бода, шест више од другопласираних Kршљана.

Двоструки стрелац за Железничар био је Милан Симић у 18. и 70. минуту дербија ( голови на видео снимцима), док је трећи гол постигао Петар Марковић у 78. минуту.

За кусадачки тим, тренера Стефана Петровића играли су: В. Симић, Милашиновић, Паунић, И. Гајић, Марковић, Л. Станичић (Гмитровић), М. Симић, Нешић, Ђурић (Ф. Гајић), С. Станичић, Урошевић (Чупић).