Početna » УБЕДЉИВ ПОРАЗ ФУДБАЛЕРА БАЧИНЦА У БАРАЖУ ЗА ПОДУНАВСKУ ОKРУЖНУ ЛИГУ

УБЕДЉИВ ПОРАЗ ФУДБАЛЕРА БАЧИНЦА У БАРАЖУ ЗА ПОДУНАВСKУ ОKРУЖНУ ЛИГУ

Фудбалери Бачинца претрпели су пораз у својој првој утакмици у баражу за попуну Подунавске окружне лиге, у коме играју другопласирани тимова из градских и општинских лига Смедерева, Смедеревске Паланке и Велике Плане.

На неутралном стадиону у Луњевцу, Бачинчани су изгубили утакмицу од екипе Слоге из Милошевца резултатом 3:0.

Занимљиво је да су Милиошевци сва три гола постигли у последњих пет минута меча. Стрелци су били Новица Миловановић у 85. и 90. и Марко Јовановић у 86. минуту.

Да подсетимо, у првој утакмици баража Луњевац је победио Слогу са 1:0, а у недељу, 25. јуна састаће се Бачинац и Луњевац у Милошевцу.

Луњевцу је потребан бар бод да би се пласирао у Подунавску окружну лигу, док Бачинцу треба чудо и тријумф од бар пет голова разлике.