Početna » УЧЕНИK МЕШ ГОША ПАВЛЕ МИТРОВИЋ ОСВОЈИО ПРВО МЕСТО НА МЕЂУОKРУЖНОМ ТАKМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ!

Ученици основних и средњих шккола из Смедеревске Паланке постигли су одличне резултате на Међуокружном такмичењу у атлетици, које је одржано у Ћуприји.

Један од највреднијих домета остварио је ученик Машинско-елетротехничке школе Гоша из Смедеревске Паланке, Павле Митровић, који је суперирно освојио прво место у трци на 1000 метара и обезбедио пласман на Државно школско првенство.

Претходно је овај веома талентовани тркач и члан АK Јасеница био најбржи и на Окружном надметању.

Иначе, са Павлом је на такмичењу био и професор физичког васапитања у МЕШ Гоша Жељко Станисављевић,