УСПЕШАН НАСТУП АТЛЕТИЧАРА ЈАСЕНИЦЕ НА 8. АТИНСКИМ ИГРАМА У ВРШЦУ

Данас је у организацији А.К. Атина из Вршца,одржан атлетски митинг 8. Атинске игре. Скроман број клубова и такмичара за ово доба године, али то није спречило да се постигну неколико добрих резултата у овим дисциплинама.

На сву срећу, време је послужило организатора и такмичаре, није било ветра и кише. Дисциплине су биле 50,60 и 200 метара за атлетске школеи млађе пионире/ке и 100 и 300 метара за старије пионире/ке.

Атлетски клуб  Јасеница је представљало 12 такмичара и освојене су 5 златне,6 сребрне и 3 бронзане медаље. Постигнуто је неколико добрих резултата упркос прохладном времену.

ЗЛАТНЕ МЕДАЉЕ СУ ОСВОЈИЛИ: Дуња Будимир на 60 и 200 метара са резултатима 8.53 и 28.12 секунди у конкуренцији млађих пионирки. Сава Живковић на 60 мет. за АШ „А“ Нина Будимир у трци на 200 мет. за АШ „Б“ Вука Милошевић у трци на 50 мет. за АШ „Б“

СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ СУ ОСВОЈИЛИ: Лена Билановић у тркама на 60 и 200 метара за мл.пионирке Лука Ђурђевић у трци на 50 мет. за АШ „Б“ Нина Будимир у трци на 50 мет. за АШ „Б“ Вука Милошевић у трци на 200 мет. за АШ“Б“ Сава Живковић на 200 мет. за АШ „А“

БРОНЗАНЕ МЕДАЉЕ СУ ОСВОЈИЛИ. Александра Гајић у тркама на 60 и 200 метара за АШ“А“ Николија Поповић у трци на 200 мет. за АШ“Б“