На Градском стадиону у Смедеревској Паланци данас је одржана завршна приредба Предшколске установе „Чика Јова Змај“ под називом „Плесом до звезда и љубави“.
У програму је учествовало 370 малишана који похађају припремни предшколски програм, а догађај представља традиционалну манифестацију којом се обележава завршетак предшколског образовања и симболичан прелазак у школске клупе.
Веселом атмосфером, игром и песмом, предшколци су на најлепши начин обележили крај једног важног периода у одрастању, а публика коју су чинили родитељи, васпитачи и гости уживала је у креативним наступима.
Ова приредба још једном је потврдила важност предшколског васпитања у развоју деце и улогу коју васпитачи имају у подстицању дечјег стваралаштва, самопоуздања и заједништва.