Početna » ЗАДРЖАН У ПРИТВОРУ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА НАПАД НА ПОЛИЦАЈЦЕ

ЗАДРЖАН У ПРИТВОРУ ОСУМЊИЧЕНИ ЗА НАПАД НА ПОЛИЦАЈЦЕ

од Паланка данас
0 Коментар

По одобрењу дежурног заменика основног јавног тужиоца у Смедереву, задржан је Р.Ј. (1973) из Брестовика након што је у вечерњим сатима дана 17. јануара у ресторану „Орешац“ у алкохолисаном стању напао два полицијска службеника.




Он је као гост ресторана те вечери исполјио агресивно понашање због чега је власник ресторана обавестио полицију. Доласком на место догађаја, затечен је Р.Ј. у алкохолисаном стању и том приликом је насрнуо на полицијске службенике одгурнувши једног рукама у пределу груди, док је другом полицијском службенику задао ударац руком у предео главе.

Р.Ј. се на терет ставлја кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности за које је запрећена казна затвора од две до осам година и он ће данас уз кривичну пријаву бити спроведен на саслушање дежурном заменику тужиоца. У далјем току поступка биће изведене и остале доказне радње и испитани сви сведоци и очевици догађаја, наводи се у саопштењу Основног јаво тужилаштвба у Смедереву.



Povezane vesti

Остави коментар

Портал Паланка данас је први регистровани веб портал ове врсте у нашем граду. Настао је почетком 2014 године као потреба за праћењем вести на један нов и савремен начин….

Последнје вести

@2022 – Сва права задржана – Паланка данас. Дизајн и израда сајта:  Konncept