Početna » ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА:ПОРАЗ ПАРТЕНОНА У ПОСЛЕДЊЕМ МИНУТУ!

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА:ПОРАЗ ПАРТЕНОНА У ПОСЛЕДЊЕМ МИНУТУ!

Футсалери Партенона из Смедеревске Паланке претпели су пораз у 4.колу Друге футсал лиге Србије.
Паланчани су вечерас у хали у Раковици поражени од домаћег Економиста резултатом 3:2

У утакмици пуној преокрета, Економист је до победе стигао голом Будисављевића у последњем минуту меча.
Претходно, Партенонци су водили на полувремену голом Николе Арсића у 20.минуту.
Уводни минути другог дела припадају Економисту, који головима Поповића води са 2:1.
Партенон преко Стефана Радића стиже до поравнања у 26.минуту,а онда у последњим тренуцима дуела три бода остају у Београду.
Паланачки састав има половичан учинак, по две победе и два пораза, уз напомену да је три пута гостовао. И то сва три пута у Раковици.