Искусни и доказани интернационалац из Смедеревске Паланке Душан Марковић (28) каријеру наставља у Премијер лиги Босне и Херцеговине, тачније у Републици Српској!
Проверени голман и некадашњи млади репрезентативац Србијепотписао је уговор са екипом Радника из Бијељине и биће адут овог клуба са великом традицијом у пролећним изазовима.
Душан је представљен као велико појачање, у протеклом периоду имао је проблема са повеедама, а у Радник стиже из београдског суперлигаша ИМТ-а.
Подсећамо, Душан Марковић се афирмисао у Раду, бранио је у Суперлиги Србије и за Металац из Горњег Милановца и поменути ИМТ. У иностраним клубовима носио је дресове молдавског Шерифа, кипарског Етникоса, црногорског Дечића и литванског Жалгириса.
- ХРВАТСКА МЕЊА ПРАВИЛА ЗА СТРАНЕ РАДНИКЕ Радне дозволе по новим условима ПРИМЕНА КРЕЋЕ ОД ОВОГ ДАТУМА
- „Кртице“ спремне за београдски метро: Две машине направљене у Кини ускоро стижу у Србију
- Лена Поповић кроз историју до успеха – максимум поена и пласман на Републичко такмичење
- Васпитачи из ПУ „Чика Јова Змај“ на стручној конференцији у Кладову
- СРБИЈА ИЗВОЗИ 8.000 ЈАГЊАДИ У ЛИБИЈУ Отворено још једно велико тржиште за домаће сточаре
БОНУС ВИДЕО:










