Поводом Светског дана пчела, у ОШ Олга Милошевић успешно је реализована еколошка акција „Баци нешто лепо”, (Baci nešto lepo ) кроз коју су ученици заједно са учитељима и члановима удружења „Зелена генерација” из Новог Сада сејали куглице са семенкама цвећа које привлачи пчеле и друге опрашиваче.
Сејање је организовано на три локације:
у матичној школи
у подручном одељењу у Водицама
у подручном одељењу у Придворицама
Током активности ученицима су одржана и краћа предавања о значају пчела, њиховој улози у очувању природе и важности за животну средину. Слободно време, ученици су искористили за игру и дружење.
Малим корацима заједно стварамо лепше, зеленије и здравије окружење за све нас.
- Ovacijama za Yasmin Levy završen prvi Ekata festival
- СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА ТРИ ДАНА У ЦРВЕНОМ-РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ
- Криптографија, геометрија и наука на занимљив начин у ОШ „Вук Караџић“
- Нова дигитална услуга еПоштар почела с радом ДО ШАЛТЕРА НА ПОШТИ ПРЕКО ЈЕДНОГ КЛИКА МИШЕМ
- Прерада вишње и трешње у компоте





