Početna » БОKСЕР ГОШЕ МОМЧИЛО ЈАЊИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТНУ МЕДАЉУ НА „ЗЛАТНОЈ ЧИВИЈИ“ У ШАПЦУ!

БОKСЕР ГОШЕ МОМЧИЛО ЈАЊИЋ ОСВОЈИО ЗЛАТНУ МЕДАЉУ НА „ЗЛАТНОЈ ЧИВИЈИ“ У ШАПЦУ!

од Паланка данас
0 Коментар

Наставили су боксери Гоше из Смедеревске Паланке са одличним резултатима на значајним такмичењима, После Александра Шерфовића и златне медаље на „Златној рукавици“, најсјајније одличје освојио је и Момчило Јањић.

Млади паланачки ас је заблистао на врло јаком турниру „Златна чивија“ у Шапцу, који се уједно бодовао и за Опен Балкан Kуп.

Момчило Јањић је је у сениорској конкуренцији, у категорији до 63,5 килограма, заслужио златну медаљу, пошто је са максималних 5:0 победио Радована Глигића из београдског Вождовца.

Гошин перспективни боксер је потврдио класу и добру форму, па се припрема за нове изазове, Првенство Србије и бројне турнире.