Фудбалери „Јасенице” победом у Пожаревцу освојили прво место у плеј-ауту Зоне Дунав

Link kopiran u privremenu memoriju!

Фудбалери ФК „Јасеница“ остварили су важну победу у Пожаревцу, где су савладали екипу ФК „Млади радник“ резултатом 2:1 и тако обезбедили прво место у плеј-ауту Зоне Дунав.

Паланчани су до вредног тријумфа стигли после борбене и неизвесне утакмице, у којој су показали велику жељу, дисциплину и тимски дух. Победа на гостујућем терену представља круну добрих игара у завршници сезоне и потврду да је екипа успела да пронађе праву форму када је било најпотребније.

Током читавог сусрета играчи „Јасенице” приказали су ангажовану и одговорну игру, а освојена три бода донела су им прво место у плеј-ауту, што је значајан резултат у завршници такмичарске године.

Овај успех посебно радује навијаче клуба, који су током сезоне пружали подршку екипи, а добри резултати у финишу шампионата представљају и подстрек за наредну сезону и нове амбиције клуба из Смедеревске Паланке.

Победа у Пожаревцу још једном је показала да „Јасеница” поседује квалитет и потенцијал за још боље резултате у будућности.

Tagovi