У оквиру редовних изборних активности одржана је Изборна скупштина Стручно-струковне организације фудбалских тренера Подунавског округа, на којој су изабрани нови носиоци кључних функција.
За секретара организације изабран је Немања Влајић, представник тренера из Смедеревске Паланке, афирмисани стручњак који годинама успешно води све селекције клуба „Победа“ из Голобока и важи за једног од најпосвећенијих тренера у региону.
За председника је изабран Немања Младеновић, кандидат тренера из Смедерева, перспективни стратег и актуелни председник ФК „Коларац“ из Колара. Поред тога, Младеновић је и даље активан играч у редовима паланачке „Јасенице“, што додатно сведочи о његовој посвећености фудбалу.

Избор новог руководства означава почетак новог циклуса рада организације, са циљем унапређења струке, подршке тренерима и даљег развоја фудбала у Подунавском округу.




