Početna » НЕНАД МИЛИНKОВИЋ ОСВОЈИО ЈЕДНУ ЗЛАТНУ И ДВЕ СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ НА БАЛKАНИЈАДИ ЗА АТЛЕТСKЕ ВЕТЕРАНЕ

Наставио је серију успеха на ветаранским такмичењим атлетичар Елита из Смедеревске Паланке и репрезентативац Србије Небнад Милинковић.

Он је Првенству Балкана за ветеране, које је одсржано у труском Измиру освојио три медаље, једну златну и две сребрне, у бацачким дисциплинама.

Златну медаљу је заслужио за прво место у његовој примарној дисциплини, бацању копља (49,66 м).

Сребрна одличја освојио је за друга места у бацању кугле (12,10 м), где је био у вођству до последње серије и у бацању диска (32,48 м).