Početna » ПИРОВА ПОБЕДА БАЧИНЦА: СЛОГА ИЗ МИЛОШЕВЦА ПОБЕДНИK БАРАЖА ЗА ПОПУНУ ПОДУНАВСKЕ ОKРУЖНЕ ЛИГЕ!

Веома неизвестан и узбудљив био је бараж за попуну Подунавске окружне фудбалске лиге. Све три екипе, учеснице доигравања, на крају су биле бодовно поравнате, па је пресудио међусобни скор у број датих и примљених голова.

Победник је Слога из Милошевца, представник ФСО Велика Плана, која је нови члан Подунавске окружне лиге.

Милошевци су јуче чекали исход утакмице Бачинац (ОФС С. Паланка)- Луњевац (ГФС Смедерево), који је одигран на њиховом стадиону.

Бачинац је победио са 2:1, што је ишло у прилог Слоги, док је Луњевцу био потребан бар бод.

Дакле, пирова победа Бачинчана, головима Ракића у 8. и Матовића у 35. минуту, док је стрелац за Луњевац био Пириватрић у 31. минуту.

Представник паланачке општине је платио цех убедљивом поразу од Слога (0:3), па је јуче требало да победи Луњевац са бар три гола разлике.

Kоначан пласман баража је да све три екипе имају по 3 бода. Слога има гол разлику 3:1, Луњевац 2:2, а Бачинац 2:3.