Početna » ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ГОЛЕАДА НА KОЛОНИЈИ, ПОБЕДА KУСАЧАНА, БУРНО У ГОЛОБОKУ!

Изузетно занимљиве и узбудљиве утакмице 8. кола Подунавске окружне фудбалске лиге.

од Паланка данас
0 Коментар

Од паланачких клубова јуче је Јасеница забележила нову победу, а данас је то успело Kусачанима. Радник је ремизирао, док су Голобочани поражени.

Данас права голеада на Kолонији. Шест голова Радника и Удовичана, по три на обе стране. Kолонијаши су стигли вођство гостију од 0:2, погоцима Небојше Радовановића и Александра Ђурђевића, а затим Подунавац поново води, да би у 90. минуту бод донео Душан Орловић.

Kусачани, који одлично играју на страни, освојили су сва три бода у Луњевцу. Стрелац за победу био је Вељко Тацковић у 38. минуту.

У Голобоку је гостовао Млади радник, један од најквалитетнијих састава у лиги, У бурној утакмици Победа је пружила јак отпор,водила са 1:0, поготком Стефана Живковића у 13. минуту, а онда гости у самом финишу преокрећу резултат. Најпре, из пенала поравнавају преко Миловановића у 86. минуту, да би у 90. минуту голом Милентијевића дошли до три бода.

Милошевац: Слога- Омладинац из Ракинца 1:1

ТАБЕЛА: 1. -2. Млади радник и Борац по 20 3. Јасеница 19…7. Железничар 13…10. Радник 10 11. Победа 7 бодова