На десетом Државном такмичењу из програмирања, у организацији Заједнице електротехничких школа Републике Србије, одржаном у недељу, 17. маја, на Високој школи електротехнике и рачунарства у Београду, екипа МЕШ Гоша остварила је значајан успех.
У коначном пласману школа заузели су пето место, док је у пласману ментора освојено високо четврто место.
Екипу школе Гоша поносно су представљали ученици Борис Радојевић (IV-2), Стефан Голуб (IV-2) и Ненад Тодоровић (III-4), под вођством менторке, професорке Јоване Томашевић.
Честитамо ученицима и професорки на сјајном резултату и достојном представљању школе!
- Отворено прво издање Еката фестивала-Изложба Дамњана и Горгоне и Београдски џез оркестар као савршен почетак
- Златна медаља за Иву Јовић на плесном такмичењу у Панчеву
- ОДБОР УСВОЈИО ИЗВЕШТАЈЕ БИА Подршка агенцији у заштити безбедности државе и председника Србије
- ЕУ Зелена недеља 2026 од 5. до 7. јуна у Србији: Вратимо природи оно што нам даје
- Излет из верске наставе ученика МЕШ “Гоша”





