Početna » ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОБЕДЕ ЈАСЕНИЦЕ И KУСАЧАНА!

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОБЕДЕ ЈАСЕНИЦЕ И KУСАЧАНА!

У 5. колу Подунавске окружне фудбалске лиге половичан учинак клубова из паланачке општине.

Веома вредну победу., прву у гостима, остварили су фудбалери паланачке Јасенице, који су у Лугавчини савладали домаћу Слогу (2:1), головима Александра Ђорђевића (25. и 29. минуту).

Први тријумф на стадиону у Kусатку за домаћи тим, који је савладао Суводолце(4:2). Водио је Жеља са 4:0, погоцима Бабића, Милашиновића, Гмитровића и Ђурића, да би гости дали два гола у надокнади времена.

У Голобоку победа гостију из Осипаонице, против домаће Победее (1:3). Голобочани су повели у 48. минуту голом Милошевића, али су до краја примили три поготка.

Радник са Kолоније убедљиво поражен у Радинцу (7:1), од распололженог домаћина, а једини стрелац за Паланчане био је Милош Радовановић.

Удовице: Подунавац- Младост из Новог Села 1:2

ТАБЕЛА: 1. Борац 15 2. Млади радник 13 3. Осипаоница 12 3. Младост 11 4. Јасеница 10… 8. Железничар 9… 10.-11. Победа и Радник са по 6 бодова.