Početna » ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА У СМЕДЕРЕВУ

ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА У СМЕДЕРЕВУ

У утакмици 8. кола Друге футсал лиге Србије, која је по распореду требало да се игра у Смедеревској Паланци, Смедеревци су, уз сијасет неискоришћених прилика, пречки и статива, ипак победили: KМФ Смедерево –Партенон 5:2 (1:0).

У 17. минуту, на додавање Адамовића, млади репрезентативац Михајло Јеремић послао је лопту под пречу и донео вођство Смедереву.

Искусни Ђорђевић је у 22 минуту погодио супротан угао и дуплирао предност. Недуго потом, Јеремићеву асистенцију у 27. минуту, у гол је претворио Адамовић, за вођство од 3:0.

Успео је два минута каније Петронијевић да смањи предност Смедереваца на 3:1, а излет голмана Нађа од свог гола искористио је његов колега Милош Kнежевић и погодио празну мрежу за 4:1.

Најзад је упорни Николић у 36. минуту успео да се упише у листу стрелаца, а минут пре краја Петровић је ублажио пораз младог и некомплетног састава Партенонаца за коначних 5:2.

Спортска дворана у Смедереву. Гледалаца: 200. Судије: Станковић, Мартиновић, Радовић. Стрелци. 1:0 Јеремић у 16 2:0 Ђорђевић у 23 3:0 Адамовић у 27 3:1 Петронијевић у 28 4:1 Kнежевић у 34 5:1 Николић у 35 5:2 Л. Петровић у 39.минуту. Жути картони: Адамовић (Смедерево), Јовановић (Партенон)

СМЕДЕРЕВО: М. KНЕЖЕВИЋ, ПРВУЛОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, НИKОЛИЋ, Миљковић, Антић, Симеуновић, Јевтић, Адамовић, Стојановић, Јеремић, А. Kнежевић, Живановић. Тренер: Вељко Спасојевић

ПАРТЕНОН: НАЂ, ЂОРЂЕВИЋ, Л. ПЕТРОВИЋ, СПАСОЈЕВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Живановић, Николић, Несторовић, Петронијевић, А. Петровић. тренер: Милан Јевтовић.