петак, април 26, 2024
Početna » ПОРАЗ КОШАРКАША МЛАДОСТИ У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ

ПОРАЗ КОШАРКАША МЛАДОСТИ У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ

У премијерном мечу 8.кола А групе Друге мушке лиге Србије кошаркаши Мораве су вечерас у Владичином Хану победили Младост СП из Смедеревске Паланке резултатом 82:69.

Утакмица је решена у последњем кварталу, након три четвртине у егалу, када је домаћин заиграо знатно боље од гостију и тих десет минута добио са 23:12.

Један од јунака тријумфа Мораве је Паланчанин Никола Прокић, најефикаснијј у екипи из Владичиног Хана са 21 поеном.

У паланачком тиму Александар Николић је постигао 24 поена уз 10 скокова, Младен Стојановић 16 поена и 5 асистенција, Лазар Станковић 11 поена и 6 скокова, Никола Чворовић 9 поена и 7 скокова.

Младост СП има учинак од 4 победе и 4 пораза, док је Морава на 3-5.