Početna » Професорка Јасмина Милићевић – пример инспирације и иновације у настави енглеског језика

Професорка Јасмина Милићевић – пример инспирације и иновације у настави енглеског језика

Професорка енглеског језика ОШ „Олга Милошевић“, Јасмина Милићевић, недавно је представила своје знање и креативни приступ настави на две угледне међународне конференције, чиме је достојно репрезентовала и себе и своју школу.



У периоду од 24. до 27. априла 2025. године, учествовала је на 22. међународној конференцији INGED под називом “Connect, Innovate and Inspire Research in ELT”, одржаној на универзитету Bolu Abant Izzet Baysal у Турској. Овај догађај окупио је едукаторе из различитих земаља, а професорка Милићевић је имала прилику да представи иновативне приступе настави енглеског језика и размени искуства са колегама из целог света.

Поред тога, активно је учествовала и на ЕЛТА конференцији 2025. у Београду, где је одржала радионицу под називом „АИ у акцији: Оснаживање борбених ученика на енглеском“. Радионица је била посвећена практичној примени вештачке интелигенције у наставном процесу, са посебним освртом на алате развијене у оквиру Еразмус+ пројекта АИ, који имају за циљ да помогну ученицима који се суочавају са потешкоћама у учењу страног језика.

Овим наступима, професорка Милићевић је још једном потврдила своју посвећеност образовању, отвореност за нове технологије и стално усавршавање. Њен рад служи као инспирација не само ученицима, већ и колегама у просвети.

ОШ „Олга Милошевић“ поносна је на своју професорку и захваљује јој се на изузетном доприносу унапређењу наставе и промоцији школе у међународним оквирима.



You may also like

Портал Паланка данас је први регистровани веб портал ове врсте у нашем граду. Настао је почетком 2014 године као потреба за праћењем вести на један нов и савремен начин….

Последнје вести

@2024 – Сва права задржана – Паланка данас. Дизајн и израда сајта:  Konncept