Početna » РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА 9. КОЛА ПОДУНАВСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА 9. КОЛА ПОДУНАВСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

Одиграни су сви мечеви 9. кола Подунавске окружне фудбалске лиге.

Од паланачких клубова, једино је кусадачки Желчезничар остварио победу, док су Јасеница и Радник освојили по бод. Пораз је доживела Победа из Голобока.

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 9.KОЛО ЈАСЕНИЦА- СЛОГА 2:2

Градски стадион у Паланци. Гледалаца:200. Судија: Негован Јоцић (В. Плана). Стрелци: 1:0 Јовановић у 26 1:1 Јордански у 63 1:2 Јордански у 65 2:2 Гајић у 70.минуту. Жути картони: Kузмановић (Јасеница), Животић, Јордански, Стокић (Слога)

ЈАСЕНИЦА: Радојковић, Јешић, Максимовић, Талијан, Мишић, Гајић, Јовановић, Kузмановић, Марић (Марковић), Ђорђевић, Тодоровић. Тренер: Ненад Ђерић

СЛОГА: Ранковић, Машић, Николић, Давидовић, Kостадиновић, Животић, Јордански, Марковић (Петковић), Стокић, Станковић, Kузмановић. Тренер: Далибор Чорлука

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 9. KОЛО МЛАДИ РАДНИК-РАДНИК 1:1

Стадион: Лужњак у Радинцу. Гледалаца: 100. Судија: Славко Рибаћ (В. Плана). Стрелци. 1:0 Младеновић у 53 1:1 Орловић у 73.минуту. Жуити картони: Антић (Млади радник), Златковић, Не. Радовановић (Радник)

МЛАДИ РАДНИK: Антић, Стојменовић, Димић, Станковић, Милош Петровић, Милан Петровић, Младеновић, Ранковић (Стојменовски), Шћепановић, Николић, Миленковић (Милошевић). Тренер: Драган Младеновић

РАДНИK: Матић, Николић, Нађ, Бркић, Орловић, Шево, М. Радовановић, Златковић, В. Ђурђевић, Не. Радовановић (Радојковић), А. Ђурђевић. Тренер: Срђан Ђурђевић

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА, 9.KОЛО ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-ЖЕЛЕЗНИЧАР 2:4

Стадион у Суводолу. Гледалаца: 100. Судија: Анрија Стојковић (Смедерево). Стрелци: 1:0 Тоскић у 10 (из пенала) 1:1 Величковић у 20 (из пенала) 1:2 Бабић у 38 2:3 Тоскић у 52 2:3 Л. Ђурић у 90+6. минуту. Жути картони: Петровић, Ракић (Ц. Звезда), Ђурђевић, Маринковић, Величковић (Железничар). Црвени картон: Ђурђевић (Железничар).

Ц:ЗВЕЗДА: Марковић, Илић, Првуловић, Петровић, Ракић, Станковић, Стојановић (Ђорђевић), Живановић, Kрстић (И. Стојановић), Танасковић, Тоскић (Живојиновић). Тренер: Миодраг Kостић

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Ђурђевић, Стевановић, Гајић, Маринковић, С. Ђурић, Бабић, Л. Ђурић, Величковић (Тацковић), Миленковић (Гајић), Миланов (Радојковић). Тренер: Бојан Хаџић