Машинско-електротехничка школа „Гоша“ била је у петак, 8. маја, домаћин Регионалног такмичења електротехничких школа, окупивши ученике и менторе из бројних градова Србије, међу којима су Крагујевац, Ужице, Краљево, Јагодина, Крушевац, Чачак и Нови Пазар.
Такмичари су своје знање одмерили у четири области: Основе електротехнике 1, Основе електротехнике 2, Електроника и Енергетска електроника.
Ученици школе домаћина остварили су изузетан успех и изборили пласман на Републичко такмичење. Лука Стевановић, ученик одељења I4, освојио је друго место из предмета Основе електротехнике 1, док је Анђела Симић из одељења III4 освојила друго место из предмета Електроника.
Велике заслуге за овај успех припадају и њиховим менторима, Душица Николићић и Ненад Милојевић, који су својим знањем и посвећеним радом помогли ученицима да остваре запажене резултате.
Из школе су упутили честитке ученицима и професорима, уз поруку подршке и жељу за много успеха на предстојећем Републичком такмичењу, где ће представљати своју школу и град.
- Обавештење о искључењу електричне енергије за општину Смедеревска Паланка у среду, 10. јуна
- Ovacijama za Yasmin Levy završen prvi Ekata festival
- СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА ТРИ ДАНА У ЦРВЕНОМ-РХМЗ ИЗДАО УПОЗОРЕЊЕ
- Криптографија, геометрија и наука на занимљив начин у ОШ „Вук Караџић“
- Нова дигитална услуга еПоштар почела с радом ДО ШАЛТЕРА НА ПОШТИ ПРЕКО ЈЕДНОГ КЛИКА МИШЕМ





