Početna » (ВИДЕО) ШЕРИФОВИЋ НОВА УЗДАНИЦА ПАЛАНАЧКОГ БОКСА

(ВИДЕО) ШЕРИФОВИЋ НОВА УЗДАНИЦА ПАЛАНАЧКОГ БОКСА

од Паланка данас
0 Коментар

Традиција сјајних наступа боксера из Смедеревске Паланке највећим међународним турнирима у Србији (Златна рукавица или Београдски победник) је настављена.

За то се побринуо нови бисер паланачког бокса и члан БK Гоша. Реч је о Александру Шерифовићу, који је освојио златну медаљу за прво место у категирији до 75 килограма на великом међународном турниру „Златна Руковица“ у Чачку.

Млади ас је блистао на престижној манифестацију (115 боксера из 20 земаља), у полуфиналу савладао представника Азербејџана, да би у финалу фантастичном борбом, једногласном одлуком судија (3:0) победио руског аса Илијаса Додарзонова.

То је потврда квалитета, напретка, талента и доброг рада у клубу изузетно надареног боксера Александра Шерифовића, који је био у најјужој конкуренцији за трофеј „Златну рукавицу“ и ако овако настави очекујемо га и на највећим европским и светским такмичењима у дресу репрезентације Србије.