У ОШ „Милија Ракић“ одржана је радионица за ученике првог и седмог разреда у оквиру пројекта „Заједно и безбедно кроз детињство“.
Представник ватрогасно-спасилачке јединице разговарао је са ученицима о безбедном понашању у различитим ситуацијама, начинима реаговања у случају пожара, поплаве и земљотреса, као и о важности превенције и правовременог позивања надлежних служби.
Кроз занимљиво предавање и практичне савете, ученици су имали прилику да науче како да заштите себе и друге, али и да се упознају са радом ватрогасаца-спасилаца. Радионица је протекла у интерактивној атмосфери, уз велико интересовање ученика.
- Отворено прво издање Еката фестивала-Изложба Дамњана и Горгоне и Београдски џез оркестар као савршен почетак
- Златна медаља за Иву Јовић на плесном такмичењу у Панчеву
- ОДБОР УСВОЈИО ИЗВЕШТАЈЕ БИА Подршка агенцији у заштити безбедности државе и председника Србије
- ЕУ Зелена недеља 2026 од 5. до 7. јуна у Србији: Вратимо природи оно што нам даје
- Излет из верске наставе ученика МЕШ “Гоша”





