РАДИКАЛИМА У СМЕДЕРЕВСКОЈ ПАЛАНЦИ ПРОГЛАШЕНА ЛИСТА ЗА ЛОКАЛНЕ ИЗБОРЕ

Општинска изборна комисија Општине Смедеревска Паланка је на седници од 5. 03. 2022 године донела решење о проглашењу четврте изборне листе кандидата за одборнике у локалном парламенту.

Листу  ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА је поднела Српска радикална странка, за избор одборника  Скупштине општине Смедервска Паланка и прва на листи је Тамара Гајић која се налази и на 31 месту Републичке листе.

1. Тамара Гајић Машински техничар за компјутерско конструисање Смедеревска Паланка
2. Ана Радоњић Мастер дефектолог Смедеревска Паланка
3. Зоран Палић Техничар нумеричких машина Смедеревска Паланка
4. Катарина Јовановић Саобраћајни техничар Глибовац
5. Жељко Поповић Оператер машинске обраде Азања
6. Биљана Глишић Преводилац-сарадник Глибовац
7. Милош Спасојевић Апсолвент Смедеревска Паланка
8. Мирко Седларевић Аутомеханичар Голобок
9. Дејан Ђурђевић Возач Смедеревска Паланка
10. Емина Гајић Студент Голобок
11. Зоран Невенкић Пољопривредни техничар Селевац
12. Добрила Ристић Правни референт Смедеревска Паланка
13. Верољуб Стојановић Пољопривредник Придворице
14. Марко Вучковић Месар Смедеревска Паланка
15. Андријана Миливојевић Прехрамбени техничар Смедеревска Паланка
16. Александар Мишић Електромеханичар термичких и расхладних уређаја Смедеревска Паланка
17. Александар Стевановић Студент Смедеревска Паланка
18. Јелена Маринковић  Студент Смедеревска Паланка
19. Весна Маринковић Педијатријска сестра-техничар Смедеревска Паланка
20. Никола Стевановић Студент Смедерењвска Паланка
21. Ђорђе Кнежевић Металостругар Смедеревска Паланка
22. Ивана Петровић Домаћица Смедеревска Паланка
23. Срђан Танасковић Дипломирани економиста Смедеревска Паланка
24. Стефан Пауновић Месар Смедеревска Паланка
25. Радмила Пантић Пензионер Смедеревска Паланка
26. Снежана Ивановић Машински техничар Смедеревска Паланка
27. Мирољуб Анђелковић Аутомеханичар Влашки До
28. Анка Вукојевић Пензионер Смедеревска Паланка
29. Миле Поповић Металоглодач Смедеревска Паланка
30. Горан Милановић Пољопривредни техничар Голобок
31. Слађана Лалић Пензионер Смедеревска Паланка
32. Срећко Богдановић Професионални возач Смедеревска Паланка
33. Илија Петровић Техничар мехатронике Смедеревска Паланка
34. Верољуб Мијаиловић Пољопривредник Азања
35. Бојана Бојовић Спремачица Смедеревска Паланка
36. Драгиша Мишулић Металофарбар Смедеревска Паланка
37. Надежда Милорадовић Пензионер Смедеревска Паланка
38. Никола Стојановић  Вулканизер Придворице
39. Марија  Раковић Фризер Смедеревска Паланка
40. Живорад Маринковић Електротехничар Смедеревска Паланка
41. Данијела Павковић Хемијско-технолошки техничар Смедеревска Паланка
42. Милош Павловић Бравар Смедеревска Паланка
43. Драгана Мишулић Фризер Смедеревска Паланка
44. Зоран Ивановић Електротехничар погона Смедеревска Паланка
45. Горан Палић Алатничар Смедеревска Паланка
46. Дарко Ђурђевић Возач Смедеревска Паланка
47. Иван Првуловић Бравар Грчац
48. Мирјана Ђурђевић Домаћица Глибовац
49. Марина Вељковић Фризер Смедеревска Паланка

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://palankadanas.com/radikalima-u-smederevskoj-palanci-proglasena-lista-za-lokalne-izbore/