Početna » ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОРАЗ ЈАСЕНИЦЕ У ДЕРБИЈУ KОЛА, ТРИЈУМФ KУСАЧАНА!

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОРАЗ ЈАСЕНИЦЕ У ДЕРБИЈУ KОЛА, ТРИЈУМФ KУСАЧАНА!

Треће коло Подунавске окружне фудбалске лиге било је у знаку дербија у Радинцу, у коме је домаћи Млади радник поразио паланачку Јасеницу 2017, у дуелу два претендента на највиши пласман.

Домаћин је у Радинцу дошао у вођство у 12. минуту голом Стефана Павловића, да би три минута касније паланачки тим изједначио поготком Александра Ђорђевића из пенала.

У другом полувремену доста узбуђења. Млади радник опет води голом Страхиње Станојловића у 61. минуту, а капитен Јасенице Бојан илић поравнава на 2:2, четири минутра доцније.

Финиш дербија припада Радинчанима, који головима Милана Миловановића и Ненада Милентијевића ( 80. и 83. минут) стижу до важна три бода за коначних 4:2.

Kусадачки Железничар је остватио и други овосезонски тријумф у гостима, пошто је у Удовицама победио домаћи састав и потврдио квалитет.

Победа је у Голобоку поражена од доскорашњег зонаша из Раље,погоцима у другом полувремену утакмице.

Лугавчина: Слога- Ц. Звезда из Суводола 3:0

ТАБЕЛА: 1.-2. Борац и Слога (Л) по 9, 3.-4. САСK и Млади радник по 7, 5.-6. Осипаоница и Железничар по 6 7. Младост 5 8. Јасеница 4… 10. Победа 3 бода…