Početna » ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: РАДНИК И ПОБЕДА ДО ВАЖНИХ БОДОВА ЗА ОПСТАНАК!

ПОДУНАВСКА ОКРУЖНА ЛИГА: РАДНИК И ПОБЕДА ДО ВАЖНИХ БОДОВА ЗА ОПСТАНАК!

Изузетно важне победе, у борби за опстанак, остварили су фудбалери Радника са Колоније и Победе из Голобока у 28. колу Подунавске окружне лиге.

Радник је на својој Колонији победио директног конкурента екипу Луњевца са 3:1. Стрелци за Паланчане били су Милош Радовановић, Јасмин Бркић и Немања Златковић. Домаћи су већ у 26. минуту имали три гола предности.

Златне бодове освојила је и Победа у Голобоку, савладавши врло добру екипу Црвене звезде из Суводола са 3:2. Тријумф Победи и славље донео је Марко Филиповић у 90+5. минуту. Претходно су голове за голобачки тим дали Марко Павловић и Александар Ђурђевић.

Паланачка Јасеница 2017 поражена је на гостовању у Раљи од домаћег Борца са 2:1. Погодак за госте постигао је ветеран Бојан Илић.

Кусадачки Железничар је убедљиво поражен у Сараорцима. Домаћи САСК је победио са 5:0, али Кусачанима овај пораз не ремети пласман у средини табеле.