Početna » ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА ОД ЛИДЕРА НА ТАБЕЛИ

ПОРАЗ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА ОД ЛИДЕРА НА ТАБЕЛИ

У 17. колу Друге футсал лиге Србије вечерас је, у Нишу, екипа Винтер Спорта победила Партенон из Смедеревске Паланке, резултатом 4:2.

Паланчани су пружили добар отпор првопласираној екипи на табели, која је наставила сјајну серију тријумфа и има седам бодова више у односу на пратиоце. На другој страни, Партенон је доживео други узастопни неуспех, након пет мечева без пораза, заузима десето место на табели.

Први гол за паланачки тим у Нишу постигао је Воја Стојановић у 18.минуту, када је смањио на 3:1. Потом је Стефан Туфегџић у 36. минуту голом унео неизвесност, Паланчани су нападали, али су домаћи у последњим тренуцима меча, преко голмана, потврдили победу. За Партенон су играли: ЛАЗОВИЧ, РАДИЋ, ТУФЕГЏИЋ, СТОЈАНОВИЋ, МИЛОВАНОВИЋ, Тацковић, Максимовић, Петровић