Početna » (ВИДЕО) СЈАЈАН ДЕРБИ И ТРИЈУМФ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА: ОД 1:3 ДО 4:3!

(ВИДЕО) СЈАЈАН ДЕРБИ И ТРИЈУМФ ФУТСАЛЕРА ПАРТЕНОНА: ОД 1:3 ДО 4:3!

Изванредна футсал представа на отварању полусезоне Друге футсал лиге у Смедеревској Паланци. Препуне трибине и сјајан амбијент хале ОШ Вук Караџић, два расположена ривала, отворена борба свих 40 минута, преокрети, лепи голови, тактичко надмудривање…

На крају, велики тријумф футсалера Партенона, над одличним Пожаревљанима резултатом 4:3, иако су гости имали предност од 3:1 до 28. минута. Али то је футсал.

Кренуло је тврдо, али отворено. Партенон за нијансу бољи у првом делу, по шансама и учинку. Видели смо по један гол на обе стране.

Пожаревац фуриозно отвара други део. Браћа Симић и саиграчи контролишу игру, дају два брза гола за 1:3. И онда, уз френетичну подршку навијача Партенонци се буде.

Пробудио се и новајлија Милан Илић најзаслужнији за други гол Паланчана, а онда у истом минуту пенал за домаће, после фаула голмана Новаковића над Тацковићем. Драган Ђорђевић погађа за 3:3 и ерупцију одушевљења.

Последњих десет минута рововске битке, коју тим Вељка Спасојевића добија. Меч винер Милан Илић, који је мајсторски матирао врло доброг Уроша Новаковића. Финиш пун узбуђења, Пожаревац креће у офанзиву, али Партенонци дају максимум, а разбранио се и Жарко Сокић. Вреди поменути и изузетну ролу и борбеност Банета Милосављевића. И остали Партенонови футсалери су изгарали на паркету.

Велики тријумф Партенона и велики меч, који ће се памтити. Оба тима заслужују све честитке

Стрелци: 1:0 Страхиња Павловић (10) 1:1 Урош Тошић (13) 1:2 Ненад Симић (23) 1:3 Здравко Атанацковић (25) 2:3 Владимир Симић- аутогол (28) 3:3 Драган Ђорђевић (28-пенал) 4:3 Милан Илић (35)