Početna » ПАЛАНЧАНКА КАТАРИНА ТУЧИЋ МВП У ПОБЕДИ ЗВЕЗДЕ НА Ф8 ТУРНИРУ КАДЕТСКЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ!

Шампионке су убедљиво започеле одбрану титуле! Кошаркашице Црвене звезде лако и сигурно су пребродиле прву препреку на Ф8 завршном турниру Кадетске лиге Србије у Београду.

Победиле су екипу Војводине 021 из Новог Сада резултатом 80:45, а централна фигура меча била је Паланчанка и репрезентативка Србије Катарина Тучић.

Центар београдских „црвено-белих“ била МВП утакмице и најефикаснија у оба састава. Катарина је постигла 18 поена, уз сјајан шут за три поена. Дала три тројке из три покушаја. За два је шутирала 6/4 и слободна бацања 2/1.

Имала је и 7 скокова, 3 блокаде, и 2 освојене лопте. Све то за само 18 минута у игри. Индекс:23.

Данас у полуфиналу завршног турнира Катарина Тучић са саиграчицама играће против екипе Раса (16.30).

Вреди истаћи да је у екипи Војводина играла Паланчанка Хелена Марисављевић. За 6 минута у игри имала је 1 скок и 1 освојену лопту.