Početna » ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОБЕДА ЈАСЕНИЦЕ У KУСАТKУ ГОЛОМ У 89. МИНУТУ!

ПОДУНАВСKА ОKРУЖНА ЛИГА: ПОБЕДА ЈАСЕНИЦЕ У KУСАТKУ ГОЛОМ У 89. МИНУТУ!

од Паланка данас
0 Коментар

Дерби меч 7. кола Подунавске окружне лиге одигран је у Kусатку, у коме су гости из Смедеревске Паланке освојили капиталне бодове у борби за врх табеле.

Стрелац одлучујућег гола за Јасеницу и четврту узастопну победу био је нападач Александар Ђорђевић, који сјајно игра ове сезоне, у 89. минуту утакмице!

Важан бод, први у гостима, у Лугавчини, против врло квалитетног домаћина, освојио је Радник са Kолоније, а тим Срђана Ђурђевића игра све сигурније.

Победа из Голобока је прекинула низ од два узастопна пораза и са бодом и три постигнута гола против Лозовичана се вратила из Велике Плане. Голобочани су већ 4 бода освојили у гостима

Водећи тим из Раље је остварио нову победу на гостовању у Ракинцу, док су Радинчани дали чак девет погодака!

Ракинац: Омладинац- Борац из Раље 1:2

ТАБЕЛА: 1. Борац 19 2. Млади радник 17 3. Јасеница 2017 16… 9-10. Железничар, Радник по 10 11. Победа 7 бодова