недеља, април 28, 2024
Početna » ШЕСТ МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА МИТИНГУ БУДУЋИХ ШАМПИОНА!

ШЕСТ МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ ЈАСЕНИЦЕ НА МИТИНГУ БУДУЋИХ ШАМПИОНА!

Традиционални међународни новогодишњи митинг атлетског клуба Партизан, под називом „Митинг будућих шампиона“, одржан је у атлетској дворани на Бањици. уз учешће преко 900 такмичара и преко 30 клубова из Србије и региона у свим категоријама.

Атлетски клуб Јасеница из Смедеревске Паланке имао је 27 такмичара, који су освојили 6 медаља.

Златну медаљу освојио је освојио Андреја Радисављевић у скоку удаљ за старије пионире. Поставио је нови лични рекорд- 5.97 метара.
Сребрне медаље су заслужиле Анастасија Таса Милошевић у трци на 200 метара са новим личним рекордом од 27.90 секунди, као и Нина Будимир у бацању медицинке од 1кг, у категорији атлетске школе „А“.

Бронзана одличја су заслужили Лука Ђурђевић у скоку удаљ за атлетске школе „Б“, Тијана Симић у трци 60 метара препоне у категорији млађих пионирки и Ива Ћертић у бацању кугле за млађе пионирке са новим личним рекордом 12.04 метара

Било је и неколико четвртих места и добрих резултата за атлетичаре тренера Ненада Војчевског и Данијеле Обрадовић.