Početna » (ВИДЕО) УРНЕБЕСНО: СВИЊА УПАЛА НА ТЕРЕН И ПРЕКИНУЛА УТАКМИЦУ ИЗМЕЂУ БАЧИНЦА И ГЛАВАША

од Паланка данас
0 Коментар

У недељу су одиграна четири меча у оквиру 14. кола Јасеничке општинске лиге, а један од занимљивих мечева се играо у Бачинцу, где је домаћа екипа дочекала састав Главаша из Глибовца.

Домаћи тим је доминирао на терену противника, стварајући бројне шансе, а посебно се истакао млади голман Вук Рајичић с неколико сјајних обрана. С друге стране, гости из Глибовца такођер су имали своје прилике након брзих напада, али нису успели постићи гол.

Одлучујући тренуци сусрета догодили су се у надокнади времена. Прво је Драган Ракић у 91. минути погодио за водство домаћих од 1:0, а само три минута касније резервиста Марко Јочић је удвостручио предност на 2:0.

Ипак, ситуација која је привукла највише пажње није била везана за фудбалски меч. Наиме, непозвани гост на утакмици била је свиња тешка отприлике 100 килограма, која је ненадано улетела на терен. Снимак овог неочекиваног догађаја постао је виралан, а примећено је да је домаћи играч Никола Јовичић искористио тренутак да се загреје и разгиба.

Након неколико минута, ситуација са свињом је решена и утакмица је настављена без даљњих прекида. Многи су се нашалили да је свиња можда показала „фудбалски инстинкт“ како би раздрмала играче на терену, с обзиром да је резултат у том тренутку био 0:0. Овај необичан догађај сигурно ће остати тема разговора не само међу љубитељима фудбала, већ и шире спортске јавности.