Početna » (ВИДЕО) У 2. КОЛУ ДРУГЕ МУШКЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ МЛАДОСТ СП- СТАР (Нови Лединци ) 77:93 .

Хладан туш за све у табору KK Младост и за бројне љубитеље кошарке у хали ОШ Вук Kараџић. Друга утакмица и пораз паланачког тима, који је одиграо далеко испод својих реалних могућности .

Тријумф гостију из околине Новог Сада, који су свих 40 минута контролисали утакмицу, били у предности, изузев почетних поена домаћих, били много борбенији, мотивисанији, прецизнији и конкретнији од Паланчана.

На другој страни прилично апатично и индиспонирано су деловали кошаркаши Младости, без дозе дрскости, мотива и жеље. Није их служио шут од старта, гости су све кажњавали и Младост никако није успела да одговори на чврсту игру Стара, на грарници, па и преко границе фаула, што су судије неуједначеним критеријумом толерисале.

Лоше су домаћи отворили утакмици, били у константном заостатку, дефанзивно немоћни, скоро ниједан дуел „1 на 1“ и пик игру нису одбранили, а Стар је предвођен сјајним Немањом Жигоном и искусним Дачом Мијатовићем све користио.

Меч је практично решен на крају полувремена, када је Младост припретила на минус 8 (35:43), имала напад, али су Жигон и другови одговорили у последњем минуту серијом 7:0 преломили меч.

Младости је требало много енергије да јури заостатак, али једва су у пар наврата пришли на једноцифрену разлику. Те енергије вечерас није било.

Стручном штабу и свима у клубу остаје да анализирају узроке слабе партије и непланираног губитка бодова.